Results for the Youth Cross Country Championship

Event 1 2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Hoang, Emma 05 Unattached 4:23.9 8:47.64
2 Bodde, Morgan 05 Unattached 4:31.8 9:03.54
3 Harvey, Kinnison 05 Unattached 5:00.5 10:00.86
4 Schlamel, Elizabeth 05 Happy Feet Running 5:12.2 10:24.36
5 Owens, Teagan 06 Unattached 5:14.3 10:28.55
6 Hall, Kali 06 Unattached 5:26.6 10:53.19

Event 2 2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Hambrick, Corban 05 Lake Cities XC 4:13.6 8:27.16
2 Pasello, Dante 05 Infinity Runners 4:31.0 9:01.96 1
3 Cope, Zachary 06 Infinity Runners 4:32.5 9:04.85 2
4 Browne, Dashiell 06 Unattached 4:39.3 9:18.50
5 Eddy, Carter 05 Unattached 4:49.6 9:39.05
6 Portnoy, Elijah 06 Infinity Runners 4:52.5 9:44.82 3
7 Pasello, Vincent 05 Infinity Runners 4:55.9 9:51.69 4
8 Harvey, Braylon 06 Unattached 5:00.4 10:00.73
9 Kamrad, Jakub 06 Infinity Runners 5:03.7 10:07.39 5
10 Ruckdeschel, Jaxon 06 North Texas 5:04.2 10:08.29
11 Porter, Levi Intregrity 5:18.2 10:36.39
12 Shipes, Connor 06 Happy Feet Running 5:22.1 10:44.16
13 Zollinger, Charles 05 Unattached 5:28.3 10:56.44
14 Nesby, Preston 05 North Texas 5:45.4 11:30.75
15 Platz, Chris Intregrity 6:33.7 13:07.30

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 Infinity Runners 15 1 2 3 4 5
Total Time: 47:50.71
Average: 9:34.15

Event 3 3k Run CC 9-10 Division Girls

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Burgos, Ashli 03 Unattached 4:00.4 12:01.09
2 Alt, Savana 03 Team Xtreme 4:12.0 12:35.89
3 Torgerson, Lauren 03 Rockwall Mus 4:16.7 12:49.91
4 Lyda, Allie 03 Unattached 4:27.9 13:23.43
5 Lyda, Aubrey 04 Unattached 4:28.2 13:24.58
6 Meras, Lena 03 Raiders Track Club 4:29.5 13:28.40
7 Anderson, Sophie 03 Texas Stars 4:29.7 13:29.11
8 Cook, Natalie 03 North Texas 4:34.9 13:44.44
9 Helton, Madeline 03 Unattached 4:37.3 13:51.81
10 Wilson, Allison 03 Lake Cities XC 4:39.2 13:57.55
11 Corrales, Olivia 03 Texas Stars 4:40.4 14:01.14
12 Steskal, Sydney 04 Lake Cities XC 4:47.7 14:22.96
13 Ehinger, Louisa 04 Unattached 4:49.8 14:29.31
14 Beilman, Maddison Intregrity 4:51.1 14:33.07
15 Challan, Macyn 03 North Texas 4:56.3 14:48.80
16 Browne, Isabel 04 Unattached 4:59.1 14:57.20
17 Baker, Madeline 03 Lake Cities XC 5:02.4 15:07.05
18 Dukes, Kellen 03 Mercury Coppell 5:05.6 15:16.76
19 Marchbanks, Morgan Intregrity 5:07.5 15:22.38
20 Meras, Kendra 04 Raiders Track Club 5:14.5 15:43.41
21 Brown, Camilla 03 Happy Feet Running 5:32.0 16:36.01
22 Hansen, Gloria 04 Raiders Track Club 5:57.9 17:53.46

Event 4 3k Run CC 9-10 Division Boys

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Curry, Kevin 03 Unattached 3:36.5 10:49.45
2 Baumann, Blake 03 Lake Cities XC 3:42.2 11:06.46 1
3 Billingsley, Isaiah 03 Unattached 3:46.2 11:18.52
4 Leslie, Asher 03 Unattached 3:51.9 11:35.71
5 Nichelson, Troy 04 Lake Cities XC 3:54.3 11:42.69 2
6 Hambrick, Andrew 03 Lake Cities XC 3:54.6 11:43.56 3
7 Borrego, Enrique 04 Texas Stars 4:02.9 12:08.54
8 Blocher, John 04 In Motion Ru 4:04.5 12:13.42
9 Clark, Joshua 03 Lake Cities XC 4:06.1 12:18.15 4
10 Kanz, Daniel 03 Happy Feet Running 4:06.6 12:19.60
11 McDonald, Gavin 03 Lake Cities XC 4:17.2 12:51.35 5
12 Lewis, Caleb 03 Raiders Track Club 4:18.9 12:56.65
13 Ross, Carson 03 Happy Feet Running 4:20.2 13:00.52
14 Kirby, Asten 04 Unattached 4:22.9 13:08.71
15 Mitton, Cameron 03 Happy Feet Running 4:26.5 13:19.24
16 Merrill, Jackson 04 North Texas 4:30.7 13:32.03
17 Crownover, Richard 04 Raiders Track Club 4:33.0 13:38.78
18 Blizzard, Trip 04 Unattached 4:36.3 13:48.63
19 Staples, Ben 03 North Texas 4:39.0 13:56.80
20 Platz, Benjamin Intregrity 5:24.6 16:13.78
21 Cox, Ian 03 Lake Cities XC 5:40.7 17:02.05 6
22 Powell, Conner 04 Raiders Track Club 6:02.4 18:07.03
23 Weed, Jaden Unattached 6:09.1 18:27.30

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 Lake Cities XC 15 1 2 3 4 5 6
Total Time: 59:42.21
Average: 11:56.45

Event 5 3k Run CC 11-12 Division Girls

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Culbreath, London 02 McKinney Tra 3:50.3 11:30.91
2 Allison, Brooklyn 02 Rockwall Mus 3:56.9 11:50.69
3 Welch, Elise 01 Unattached 3:58.3 11:54.68
4 Thompson, Vera 01 Lake Cities XC 4:01.8 12:05.33
5 Schmidt, Olivia 01 Texas Stars 4:03.4 12:10.00 1
6 Lewis, Emilee 01 Unattached 4:05.1 12:15.14
7 Stephens, Madeleine 01 Unattached 4:05.2 12:15.49
8 Tealer, Azhani 01 Arlington Classics 4:06.5 12:19.23
9 Bardere, Cayla 01 Arlington Classics 4:11.5 12:34.36
10 Acosta, Marlena 01 Texas Stars 4:13.6 12:40.70 2
11 Castillo, Tatum 01 Lake Cities XC 4:15.5 12:46.48
12 Hoang, Mia 02 Unattached 4:18.1 12:54.13
13 LoFrisco, Hallie 01 Unattached 4:18.8 12:56.18
14 Hemenway, Madison 01 Happy Feet Running 4:20.4 13:01.03
15 Alley, Alexandria 01 Texas Stars 4:21.1 13:03.24 3
16 Borrego, Isabel 01 Texas Stars 4:22.8 13:08.42 4
17 Helton, Julia 01 Unattached 4:26.0 13:17.89
18 Brantner, Melody 01 In Motion Ru 4:26.3 13:18.88
19 Schley, Makenzie 01 Arlington Classics 4:29.0 13:26.83
20 Clark, Lauren 01 Unattached 4:29.1 13:27.23
21 Schumacher, Emily Intregrity 4:29.3 13:27.79
22 Liles, Emily 02 Lake Cities XC 4:31.9 13:35.43
23 Reynolds, Yana 01 Unattached 4:33.1 13:39.20
24 Kanzler, Nicole 02 Texas Stars 4:37.1 13:51.06 5
25 Bailey, Hannah 02 Raiders Track Club 4:37.3 13:51.64
26 McCutcheon, Allyson 01 Rockwall Mus 4:38.5 13:55.45
27 Land, Emily 01 Texas Stars 4:38.7 13:56.12 6
28 Challan, McKenzie 01 North Texas 4:40.8 14:02.15
29 Hood, Annabeth 02 Cool Running 4:42.4 14:06.93
30 Wu, Michelle 02 Unattached 4:56.0 14:47.91
31 McDaniel, Taya 02 Unattached 4:58.6 14:55.81
32 Wilson, Gabrielle 02 In Motion Ru 5:03.0 15:08.83
33 Obi, Jennifer 01 Texas Stars 5:03.2 15:09.53 7
34 Challan, Madison 01 North Texas 5:13.2 15:39.59
35 Covarrubias, Vivian 02 Unattached 5:18.6 15:55.70
36 Wood, Kyla 02 Unattached 5:21.0 16:03.00
37 Pasello, Bianca 02 Infinity Runners 5:52.4 17:36.98
38 Heine, Samantha 02 Raiders Track Club 6:02.3 18:06.75

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 Texas Stars 15 1 2 3 4 5 6 7
Total Time: 1:04:53.42
Average: 12:58.69

Event 6 3k Run CC 11-12 Division Boys

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Alexander-Macias, Elijah 01 Unattached 3:33.1 10:39.30
2 Marlar, Lucas 01 Lake Cities XC 3:33.3 10:39.91 1
3 Halldorson, Erik 02 Lake Cities XC 3:39.5 10:58.44 2
4 Hambrick, Luke 02 Lake Cities XC 3:45.1 11:15.06 3
5 Reed, Carter 01 Lake Cities XC 3:45.4 11:15.95 4
6 Avila, Edgar 01 Lake Cities XC 3:45.6 11:16.75 5
7 Greer, Judson 02 Happy Feet Running 3:47.4 11:21.96
8 Nicholson, Reece 01 Unattached 3:48.5 11:25.33
9 Tiller, Joseph 01 Lake Cities XC 3:50.0 11:29.75 6
10 Rundelson, Auden Intregrity 4:01.2 12:03.53
11 Hutchins, Reid 01 In Motion Ru 4:01.6 12:04.77
12 Hosler, Quinton 02 Unattached 4:04.6 12:13.68
13 Leos, Alec 01 Unattached 4:07.2 12:21.50
14 Ellis, Ian Intregrity 4:07.4 12:22.15
15 Jennings, Kenneth 02 Lake Cities XC 4:09.5 12:28.45 7
16 Williams, Kameron 01 Unattached 4:12.0 12:35.73
17 Cantu, Jonathan 01 Unattached 4:12.6 12:37.72
18 Moss, Ethan 02 Unattached 4:14.1 12:42.18
19 Reed, John 01 Lake Cities XC 4:14.5 12:43.41 8
20 Hays, Gunnison 02 Lake Cities XC 4:15.3 12:45.70
21 Pitlik, Westin 01 Unattached 4:17.3 12:51.78
22 Sevarino, Bryce 02 Happy Feet Running 4:18.9 12:56.52
23 James, Seth 01 Arlington Classics 4:19.3 12:57.90
24 Weed, Nathan Unattached 4:21.5 13:04.25
25 Tran, Nathan 01 Arlington Classics 4:21.7 13:04.95
26 Barth, Jonah 01 North Texas 4:25.0 13:14.85
27 Widener, Chase 01 Unattached 4:25.6 13:16.75
28 Patterson, Noah 01 Unattached 4:26.0 13:17.73
29 Lecky, Ethan 02 Lake Cities XC 4:28.5 13:25.25
30 Daffern, David 01 Arlington Classics 4:29.9 13:29.45
31 Lofgren, Wells 02 North Texas 4:30.6 13:31.65
32 Garcia, Matthew 01 Arlington Classics 4:32.0 13:35.98
33 Patterson, James 01 Unattached 4:37.6 13:52.54
34 Kern, Danny 02 Happy Feet Running 4:38.1 13:54.26
35 Krebs, Evan 02 Unattached 4:38.8 13:56.26
36 Richter, Myles 01 North Texas 4:39.1 13:57.15
37 Hite, Ethan 02 Unattached 4:39.2 13:57.54
38 Norvell, Edward 01 Lake Cities XC 4:48.6 14:25.81
39 Berry, Jack 02 Lake Cities XC 5:01.5 15:04.36
40 Neece, Coby 02 Raiders Track Club 6:04.1 18:12.16

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 Lake Cities XC 15 1 2 3 4 5 6 7 8
Total Time: 55:26.11
Average: 11:05.23

Event 7 4k Run CC 13-14 Division Girls

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Vaughan, Adoette 00 Unattached 3:46.1 15:04.33
2 Tucker, Cryslan 00 Unattached 3:47.2 15:08.61
3 Fairchild, Laura Beth 00 North Texas 3:47.7 15:10.55
4 Kolb, Macie 00 McKinney Tra 3:50.6 15:22.41
5 Mendez, Taylor 99 In Motion Ru 3:51.8 15:27.08 1
6 Johnston, Madelaine 99 In Motion Ru 3:58.4 15:53.26 2
7 Mount, Emily 00 Texas Stars 3:58.8 15:55.17
8 Baggett, Holly 00 Mercury Coppell 4:00.0 15:59.76
9 Kaplan, Jordyn 00 Unattached 4:00.1 16:00.36
10 Popple, Megan 00 Lake Cities XC 4:05.1 16:20.09 3
11 Duesing, Payton 00 Lake Cities XC 4:05.5 16:21.76 4
12 Salmonson, Mackenzie 99 McKinney Tra 4:09.3 16:37.09
13 Glasstetter, Rachel 99 Unattached 4:09.5 16:37.90
14 Zeisman, Chloe 99 In Motion Ru 4:09.6 16:38.04 5
15 Wilson, Erica 00 Lake Cities XC 4:09.9 16:39.55 6
16 Arnett, Jena 99 Lake Cities XC 4:12.3 16:49.05 7
17 Johnson, Olivia 00 In Motion Ru 4:13.7 16:54.78 8
18 Girouard, Gabbi 00 Unattached 4:13.8 16:55.23
19 Hart, Valerie 99 Lake Cities XC 4:15.5 17:01.89 9
20 Challan, Morgan 00 North Texas 4:15.9 17:03.39
21 Yandell, Michaela 99 Unattached 4:17.2 17:08.82
22 Miller, Lauren 99 McKinney Tra 4:18.6 17:14.31
23 Ferreyra, Emilia 99 Lake Cities XC 4:22.3 17:29.22 10
24 Struxness, Erin 00 Unattached 4:23.7 17:34.56
25 Ancira, Summer Breez 00 In Motion Ru 4:24.9 17:39.47 11
26 Shipp, Samantha 99 Fort Worth Flyers 4:25.0 17:39.78
27 Wilk, Eva 00 Unattached 4:28.8 17:55.19
28 Rennhack, Avery Grace 00 Unattached 4:29.5 17:57.75
29 Lopez, Serena 99 Unattached 4:31.7 18:06.44
30 Kanzler, Katelyn 00 Texas Stars 4:32.4 18:09.38
31 Brosler, Samantha Intregrity 4:32.7 18:10.78
32 Heraty, Emily 99 Lake Cities XC 4:38.9 18:35.53 12
33 Boatright, Hannah 00 Team Xtreme 4:39.9 18:39.57
34 Gruenbaum, Abby Intregrity 4:48.8 19:15.16
35 Berry, Lily 00 Lake Cities XC 4:49.8 19:19.10 13
36 Meskill, Delancey 99 Lake Cities XC 4:54.0 19:35.80
37 Wolf, Makayla 99 In Motion Ru 4:55.2 19:40.68 14
38 Moore, Payton 00 Arlington Classics 4:55.5 19:41.69
39 Beisner, Sarah 99 North Texas 4:56.1 19:44.06
40 Risenhoover, Lauren 00 Unattached 4:57.7 19:50.53
41 Albosstani, Raneem 00 Arlington Classics 4:59.0 19:55.72
42 Pathan, Ashna 99 Mercury Coppell 5:03.0 20:11.90
43 Brand, Bailey 99 Unattached 5:08.2 20:32.45
44 Garcia, Marissa 99 Arlington Classics 5:10.4 20:41.47
45 Cude, Jessica 00 Arlington Classics 5:12.6 20:50.43
46 Somers, Madison 00 Happy Feet Running 5:12.9 20:51.33
47 Bumgarner, Mackenzee 99 Unattached 7:20.8 29:23.16

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 In Motion Running Club 27 1 2 5 8 11 14
Total Time: 1:22:32.63
Average: 16:30.53

2 Lake Cities XC 29 3 4 6 7 9 10 12 13
Total Time: 1:23:12.34
Average: 16:38.47

Event 8 4k Run CC 13-14 Division Boys

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Muriel, Jervaughn 99 TrainLikeAKe 3:29.3 13:56.98
2 Kypke, Vaughn 99 Unattached 3:30.4 14:01.30
3 Johnson, Collin 00 Lake Cities XC 3:30.8 14:02.95 1
4 Ash, Payton 99 Lake Cities XC 3:33.5 14:13.80 2
5 Moore, Tanner 99 Unattached 3:35.2 14:20.51
6 Schmidt, Patrick 99 Unattached 3:36.7 14:26.63
7 Smith, David 00 Lake Cities XC 3:38.2 14:32.76 3
8 Casner, Clayton 00 Unattached 3:38.5 14:33.88
9 Gwinn, Logan 99 Unattached 3:38.6 14:34.43
10 Anthony, Todd 00 Lake Cities XC 3:38.9 14:35.61 4
11 Brickman, Daniel Intregrity 3:39.4 14:37.50 5
12 Cardenas, Elijah 99 Lake Cities XC 3:39.5 14:37.99 6
13 Berger, Emmett 00 Unattached 3:40.7 14:42.64
14 Kopplin, Cole 00 Lake Cities XC 3:41.9 14:47.49 7
15 Agius-D'Arrigo, Matteo 99 Mercury Coppell 3:42.4 14:49.55
16 Torgerson, Jacob 00 Rockwall Mus 3:43.2 14:52.76
17 Fulton, Eric 99 In Motion Ru 3:43.9 14:55.24
18 Marsh, Christian 00 Lake Cities XC 3:44.1 14:56.23 8
19 Johnston, Caleb 00 Unattached 3:45.0 14:59.74
20 Doolabh, Rishi 00 McKinney Tra 3:45.2 15:00.52
21 Glasson, Cole 00 Lake Cities XC 3:45.3 15:01.04 9
22 Loomis, Jacob 00 Lake Cities XC 3:47.0 15:07.72
23 Leonard, Ben 00 Lake Cities XC 3:48.1 15:12.19
24 Williams, Nicholas 00 Lake Cities XC 3:49.0 15:15.89
25 Moss, John 00 Unattached 3:49.7 15:18.66
26 Peacock, Eric 00 Unattached 3:49.8 15:19.12
27 Reese, Grant 99 Mercury Coppell 3:51.9 15:27.27
28 Baumann, Cade 00 Lake Cities XC 3:53.2 15:32.82
29 Scribner, Jackson 00 Happy Feet Running 3:54.8 15:38.90
30 Jones, Christopher 99 Happy Feet Running 3:57.2 15:48.65
31 Swift, Issac Intregrity 4:00.7 16:02.80 10
32 Carton, Lachlan 00 Texas Stars 4:02.4 16:09.42
33 McDonald, Joseph 99 Texas Stars 4:04.7 16:18.73
34 Spamer, Phillip 00 Texas Stars 4:08.9 16:35.39
35 Bartkoski, Jacob 00 Texas Stars 4:09.6 16:38.04
36 Kraska, Connor 00 Unattached 4:10.4 16:41.57
37 Klingman, William 00 Lake Cities XC 4:16.6 17:06.16
38 Chaloupka, Blake 00 Happy Feet Running 4:19.3 17:17.01
39 Chavez, Oscar 00 Arlington Classics 4:21.0 17:23.83
40 Atherton, Teague 00 Arlington Classics 4:21.2 17:24.57
41 Scroggins, Ethan Intregrity 4:26.4 17:45.36 11
42 Marchbanks, Mason Intregrity 4:32.0 18:07.76 12
43 Richardson, John 00 Happy Feet Running 5:05.0 20:19.79
44 Nava, Robert Intregrity 5:11.2 20:44.72 13
45 Crawford, William 00 Rockwall Mus 5:27.8 21:50.91
46 Vaughan, Cullen 00 Rockwall Mus 6:37.3 26:28.91

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 Lake Cities XC 16 1 2 3 4 6 7 8 9
Total Time: 1:12:03.11
Average: 14:24.63
2 Intregrity 51 5 10 11 12 13
Total Time: 1:27:18.14
Average: 17:27.63

Event 9 5k Run CC 15-16 Division Girls

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Hillman, Sarah 97 Unattached 3:59.7 19:58.22
2 Vaughan, Tala 98 Unattached 4:10.4 20:51.97
3 Yandell, Morgan 97 Unattached 4:14.1 21:10.17
4 Underwood, Soren 98 Unattached 4:17.1 21:25.32
5 Strong, Ashley 98 Unattached 4:22.6 21:52.81
6 Hood, Julianne 98 Cool Running 4:26.6 22:12.85
7 Derden, Erin 98 Unattached 4:29.8 22:28.79
8 Park, Sojeong 97 Unattached 4:31.6 22:37.83
9 Littlefield, Brianna 97 Texas Heat Elite 4:41.5 23:27.37
10 Harnell, Susanna Intregrity 4:54.0 24:30.04
11 Bumgarner, Hannah 97 Unattached 5:21.6 26:47.70

Event 10 5k Run CC 15-16 Division Boys

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Orellana, Fernando 97 Unattached 3:23.7 16:58.32
2 Montgomery, Trevor 97 Unattached 3:25.6 17:07.74
3 Moore, Tristan 97 Unattached 3:28.1 17:20.52
4 Davis, Oaklin 97 Unattached 3:28.7 17:23.16
5 Vaughn, Brandon 97 Unattached 3:28.8 17:23.60
6 Rankin, Nathaneal 98 Rockwall Mus 3:28.8 17:24.04
7 Garvey, Connor 98 Unattached 3:30.8 17:33.68
8 Swift, Kohl Intregrity 3:31.7 17:38.21
9 Spamer, Michael 97 Unattached 3:31.8 17:38.92
10 Greer, Jackson 98 Lake Cities XC 3:31.9 17:39.48 1
11 Chase, Jeffrey 97 TrainLikeAKe 3:32.0 17:40.02 2
12 Vincent, Samuel 98 Unattached 3:32.9 17:44.09
13 Chase, Beaudry 98 TrainLikeAKe 3:34.3 17:51.18 3
14 Solis, Jesse 97 TrainLikeAKe 3:34.4 17:51.97 4
15 Jennings, Tyler 98 Lake Cities XC 3:34.5 17:52.42 5
16 Boswell, James 98 TrainLikeAKe 3:34.6 17:52.91 6
17 Vidales, Miguel 97 TrainLikeAKe 3:39.6 18:17.79 7
18 Bethman, Cade Intregrity 3:40.9 18:24.17
19 Hahn, Matthew 98 Unattached 3:41.3 18:26.29
20 Roquebert, David 98 Lake Cities XC 3:41.6 18:27.97 8
21 Klander, Nathan 98 Unattached 3:43.9 18:39.12
22 Hambrick, Matthias 98 Lake Cities XC 3:46.6 18:52.61 9
23 Foster, Austin 97 Unattached 3:46.8 18:53.79
24 Harris, Cole 97 Unattached 3:54.8 19:33.79
25 Kevin, Chandlee Intregrity 4:08.3 20:41.19
26 Stewart, Benjamin 98 Lake Cities XC 4:20.4 21:41.79 10
27 Bartz, Richard 97 Lake Cities XC 4:24.5 22:02.24 11

Team Scores

Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9

1 TrainLikeAKenyan Running 22 2 3 4 6 7
Total Time: 1:29:33.87
Average: 17:54.78
2 Lake Cities XC 33 1 5 8 9 10 11
Total Time: 1:34:34.27
Average: 18:54.86

Event 11 5k Run CC 17-18 Division Women

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Rodriguez, Melody 96 TrainLikeAKe 4:09.6 20:48.04
2 Armstrong, Shelby 96 Rockwall Mus 4:17.7 21:28.44
3 Suaste, Maria 96 Unattached 4:19.8 21:38.58
4 Byrne, Lilirose 96 Lake Cities XC 4:27.1 22:15.44
5 Mack, Kimberly 96 Unattached 4:40.3 23:21.17
6 Mounce, Charlotte 96 Unattached 4:52.3 24:21.41
7 Fulton, Alexandra 96 In Motion Ru 4:54.3 24:31.46
8 Roquebert, Natasha 96 Lake Cities XC 5:07.7 25:38.26

Event 12 5k Run CC 17-18 Division Men

Name Year Team Avg 1K Finals Points

1 Hawkins, Hunter 96 Unattached 3:23.7 16:58.07
2 Baird, Cooper 96 TrainLikeAKe 3:24.7 17:03.09
3 MacInnis, Mitchell 96 Rockwall Mus 3:41.1 18:25.25
4 McNeill, Matthew 96 Unattached 3:43.5 18:37.05